ЖК Пори року
Адреса:
вул. Дача, 55
Початок робіт:
Здача в експлуатацію:
Здано в експлуатацію
Технологія будівництва:
Цегляне мурування
Кількість будинків:
10
Кількість поверхів:
9
Наявність паркінгу:
Клас:
До метро пiшки:
Про комплекс

Житловий комплекс «Пори року» розташований в одній із найекологічніших, найчистіших частин Харкова, в районі селища Жуковського. Це яскраві, барвисті 9-поверхові цегляні будинки на теплій, по-літньому затишній вулиці Дача.

Місце розташування цього житлового комплексу досить вигідне. Це наочний приклад комфортного, затишного, а найголовніше – доступного житла. Гарна транспортна розв’язка (автобуси, маршрутні таксі, тролейбуси), всього за якихось 15 хвилин руху знаходиться станція метро «Університет».

Соціальна інфраструктура житлового комплексу «Пори року» також досить розвинена. Дошкільні, шкільні заклади розташовані поруч із житловим комплексом, до них можна дістатися пішки. Недалеко від будинку є один із найкращих ВНЗ не лише Харкова, а й усієї країни – Національні аерокосмічний університет ім. Н. Є. Жуковського «ХАІ». Мережа аптек, магазинів, супермаркетів і спортивно-розважальних комплексів роблять життя мешканців будинку повноцінним і дійсно комфортним.

Зовсім поруч із ЖК «Пори року» також розташований Харківський лісопарк, що не може не порадувати прихильників активного відпочинку на свіжому повітрі. Нова велодоріжка, спортивні майданчики для футболу, баскетболу, тенісу – усе це знаходиться біля комплексу.

Атмосферу затишку та комфорту створює і загальний стан будинку. Чисті, світлі під’їзди, оздоблені сучасними високоякісними матеріалами, просторі сходинкові майданчики, яскравий оригінальний зовнішній фасад роблять житловий комплекс по-справжньому неповторним і затишним. До слова, будинок вже заселений і відгуки мешканців переважно позитивні.

Відділ продажу
Харків, ул.Алчевскіх, 43
Пн-Пт з 8:00 до 17:00
Перерва: з 12:00 до 13:00
+38 (057) 715 61 13
+38 (057) 700 44 67

Видача ордерів

+38 (057) 700 39 96
Карта комплексу
Виберіть будинок
Виберіть поверх
ЖК Пори року
Поверх 10
-->