ЖК Сокольники
Адреса:
вул. Професорська, 30
Початок робіт:
Здача в експлуатацію:
4 квартал 2019
Технологія будівництва:
Цегляне мурування
Кількість будинків:
8
Кількість поверхів:
15
Наявність паркінгу:
Підземна
Клас:
Бізнес
До метро пiшки:
Про комплекс

ЖК «Сокольники» розташований у престижному районі Харкова на перехресті вулиць Професорської та Освітянської, за квартал від вулиці Дерев’янка. Новобудова знаходиться неблизько від більшості об’єктів соціально-побутової інфраструктури, але має добре налагоджену систему громадського транспорту та чисте повітря, що є суттєвим аргументом на користь того, щоб придбати квартиру в цьому комплексі. Неподалік проходять маршрути тролейбусів та автобусів, станція метро «Ботанічний сад» знаходиться за три кілометри від комплексу. Недалеко розташований приватний навчально-виховний комплекс «Авторська школа Бойко», спортивний комплекс «TETRA», тенісний клуб «Central Park» і центральний  парк культури й відпочинку імені М. Горького.

Житловий комплекс розташований в екологічно чистому й тихому центрі міста. Харківський лісопарк стане прекрасним місцем для відпочинку, ранкових тренувань, велосипедних прогулянок. З багатьох квартир відкривається мальовничий краєвид лісового масиву. Чиста природа в умовах урбаністичної зони щодня даруватиме оптимізм.

ЖК «Сокольники» складаються з 4 будинків, 8 секцій, які формують чітку організацію зовнішніх меж території і внутрішній простір за законами класичної композиції. Будівлі фланкують територію комплексу, створюючи закритий внутрішній двір. Фасади будинків виконано у стриманому класичному стилі, вони прикрашені ризалітами, французькими балконами й лоджіями з панорамним склінням. Увесь комплекс демонструє потяг до простоти, лаконічності й чіткості, виражає спокій та строгість.

У проєкті передбачено благоустрій двору: озеленення, формування газонів, пішохідних зон, дитячих і спортивних майданчиків, зон відпочинку, створення закритої території, що перебуватиме під охороною.

Відділ продажу
Харків, ул.Алчевскіх, 43
Пн-Пт з 8:00 до 17:00
Перерва: з 12:00 до 13:00
+38 (057) 715 61 13
+38 (057) 700 44 67

Видача ордерів

+38 (057) 700 39 96
- Очікується - Продається - Продано

Шановні клієнти! Інформація про наявність квартир
може відрізнятися від реальної.
За актуальною інформацією краще звернутися до відділу продажу.

5 6
Карта комплексу
Виберіть будинок
Виберіть поверх
ЖК Сокольники
Поверх 10
- Очікується - Продається - Продано

Шановні клієнти! Інформація про наявність квартир
може відрізнятися від реальної.
За актуальною інформацією краще звернутися до відділу продажу.

5 6
-->
Хід будівництва
02.2020
3
11.2019
3
09.2019
4
01.2019
5
08.2019
6
Iнфраструктура
Парк
Школи
Центр міста
Парк Горького
Лісопаркова зона
Ботанічний сад